Сообщение без заголовка

опубліковано 13 жовт. 2013 р., 22:03 ОМДЦ Чернівці
1.  07.10.2013 року проведена оперативна нарада при головному лікареві з заступниками  головного лікаря, зав. відділами та керівниками структурних підрозділів.
2.  10.10.2013 року проведена нарада з лікарями діагностичного центру, на якій    заслухано наступні питання:
 Аналіз надання консультативно-діагностичної допомоги пацієнтам та   взаємозв’язок в роботі між відділами та лікувально-профілактичними закладами   області.
 Аналіз експертної оцінки роботи лікарів - консультантів.
 Інформація про участь у роботі  науково-практичної конференції в м. Києві з   міжнародною участю та Пленумі акушерів - гінекологів України на тему   «Репродуктивне здоров’я: актуальні питання сьогодення».  Доповідач: керівник центру антенатальної охорони плоду та                             медичної генетики Максіян О.І.  
 Інформація про участь у роботі науково-практичної конференції в м. Львові  «Пренатальна діагностика і преконцепційна профілактика вродженої та спадкової    патології, стан і перспективи».  Доповідач: керівник центру антенатальної охорони плоду та                            медичної генетики Максіян О.І.  
  3. На виконання наказу Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту  населення № 897 від 26.09.2013 року «Про забезпечення заходів щодо профілактики  грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в епідсезон 2013-2014 років» та з   метою ефективної протидії поширенню грипу та ГРВІ серед населення області,  видано наказ по діагностичному центру. Організовано його виконання. Взято на    постійний контроль.  Затверджено план лікувально-профілактичних заходів по попередженню та боротьбі з гострими респіраторними вірусними захворюваннями, в тому числі грипом в обласному медичному діагностичному центрі на епідемічний сезон 2013 - 2014 років, прийнято до неухильного виконання. 

Comments