Вічна і світла пам'ять!

опубліковано 19 лист. 2020 р., 23:15 ОМДЦ Чернівці   [ оновлено 19 лист. 2020 р., 23:17 ]

       Працівники ОКНП «Чернівецький обласний медичний діагностичний центр» з глибоким сумом сповіщають, що передчасно відійшов у Вічність головний лікар обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний медичний діагностичний центр», Заслужений лікар України, організатор і управлінець охорони здоров’я вищої кваліфікаційної категорії, депутат Чернівецької обласної ради четвертого та шостого скликань, де проводив плідну особисто-відповідальну суспільно-політичну діяльність на посаді голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, Анатолій Миколайович Вдовічен

Серце Анатолія Миколайовича перестало битися на 68-му році життя після виснажливої боротьби з COVID-19. Він прожив життя сумлінної, чесної та порядної людини, чим заслужив повагу тих, хто його знав. Анатолій Миколайович був справжнім професіоналом своєї справи, наполегливим та працелюбним. Його досвід і приклади мудрих вчинків стануть у нагоді не одному поколінню медичних працівників. Діагностичний центр для Анатолія Миколайовича був способом життя.

Народився 31 березня 1953 року в с. Ленківцях Кельменецького району Чернівецької області.

Після школи вступив на навчання в Новоселицьке медичне училище, яке закінчив у 1972 році з відзнакою.

З 1972 року по 1974 рік служив в армії.

Закінчив Чернівецький державний медичний інститут (1981 р.) здобувши кваліфікацію лікаря. Після закінчення навчального закладу з 1981 до 1983 року працював у медичному інституті на кафедрі факультетської терапії старшим лаборантом, протягом 1983–1986 р.р. обіймав посади головного лікаря санаторію-профілакторію автотранспортного підприємства 12761 Чернівецького обкому профспілки працівників автотранспорту та шосейних шляхів, а з 1986 до 1990 року працював лікарем-інспектором Чернівецького обласного відділу охорони здоров’я.

З 2 квітня 1990 року працює в Чернівецькому обласному медичному діагностичному центрі: на посаді заступника головного лікаря по медичній частині по серпень 2001 року; з березня по жовтень 1996 року тимчасово виконував обов’язки головного лікаря; з 30 серпня 2001 року - працює головним лікарем. В лютому 2020 року заклад реорганізовано в обласне комунальне некомерційне підприємство «Чернівецький обласний медичний діагностичний центр».

Під керівництвом Вдовічена А.М. розроблені і впроваджені в дію методичні рекомендації з обстеження пацієнтів, проведена організаційно-методична робота в підрозділах, впроваджені нові методи дослідження, сучасні досягнення медичної науки, значну увагу приділяв питанням наукової організації праці персоналу, підготовці кадрів та їх фаховому зростанню, покращенню умов роботи.

Багаторічна наполеглива плідна самовіддана сумлінна праця Вдовічена А.М. на науковій та медичній нивах, яка спрямована на розвиток національної медицини, відзначена на найвищому державному рівні - Лауреат премії імені В.Залозецького (1997, 2012), Заслужений лікар України (2003). Нагороджений Почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України (2006, 2009, 2010, 2012), Чернівецької обласної державної адміністрації (2003, 2015), Чернівецької обласної ради (2006), Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Почесною грамотою (2003) та Подякою (2012, 2015). Вручена в 2003 році Почесна відзнака «Буковина» облдержадміністрації та обласної ради.

Завдяки професіоналізму, толерантній та досвідченій соціально-економічній політиці в управлінні, виваженим рішенням і результативним діям, високій трудовій дисципліні і принципіальності користувався заслуженим авторитетом та повагою серед медичної громади Буковини і пацієнтів. З відповідальністю відносився до своїх службових обов'язків, був вимогливим до себе та колег.

Вдовічен А.М. був справжнім взірцем не лише в роботі, а й достойним прикладом для наслідування як талановитий управлінець, громадський діяч, відповідальний та досвідчений керівник.

Пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях рідних та близьких, колег по роботі. Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо Ваше горе, передаємо слова підтримки Вам та Вашим рідним. Світлий, душевний спомин про Анатолія Миколайовича завжди житиме в серцях усіх, хто його знав, любив та поважав.

Вічна і світла пам'ять!

 

Comments