Повідомлення без заголовка

опубліковано 2 черв. 2018 р., 00:50 ОМДЦ Чернівці   [ оновлено 19 лип. 2018 р., 01:08 ]

1.  28.05.2018 року проведена нарада при головному лікареві з заступниками головного  лікаря, зав. відділами та керівниками структурних підрозділів.

       Розглянуто наступні питання:

      -   Інформація про надання консультативно-діагностичної допомоги юнакам допризовного і призивного віку, резервістам, військовослужбовцям, мобілізованим та учасникам АТО.

       -   Інформація про виконання наказу ДОЗ № 222 від 28.03.2018р «Про визначення Чернівецького обласного медичного діагностичного центру розпорядником цільових  коштів за рахунок державного бюджету по закупівлі продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію» 

       -  Інформація про виконання листа ДОЗ № 01.1/2051 від 24.05.2018 щодо потреби  в  коштах на оплату праці працівників бюджетних установ.

  

    2.  У рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї у приміщенні Чернівецького  обласного медичного діагностичного центру відбувся одноденний тренінг з питань планування та збереження репродуктивного здоров’я для лікарів, акушер - гінекологів  та лікарів загальної практики і сімейної медицини лікувально-профілактичних закладів   області.

         За сприяння Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА  тренінг проводили:

         керівник обласного Центру планування сім’ї Чернівецького обласного медичного  діагностичного центру, експерт Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА з питань планування сім’ї Яна Марфіна, доцент кафедри акушерства та гінекології  БДМУ Володимир Дикусаров та асистент кафедри акушерства та гінекології БДМУ Ірина Маринчина. Учасники заходу обговорили питання контрацепції та екстрагенітальної патології. Звернули увагу на співпрацю між сімейними лікарями, які  формують реєстр жінок фертильного віку з тяжкою екстрагенітальною патологією, при   якій вагітність та пологи загрожують життю та акушер – гінекологами.

Comments