Сообщение без заголовка

опубліковано 21 груд. 2012 р., 05:23 ОМДЦ Чернівці

1.  21.12.2012 року  проведено переривчасті курси з лабораторної діагностики для лікарів-лаборантів Чернівецької області.

 2. 21.12.2012 року лікарі акушер-гінекологи обласного медичного діагностичного центру прийняли участь у роботі онлайн конференції, на якій заслухано лекцію з патології шийки матки д.м.н. професора кафедри акушерства та гінекології  Російської медичної академії післядипної освіти, віце-президентом Російської асоціації по генітальним інфекціям та неоплазіям Рогівської С.І. 

2. 21.12.2012 року проведена нарада з лікарями діагностичного центру, на якій  заслухано наступні питання:

·             Аналіз надання консультативно-діагностичної допомоги пацієнтам та взаємозв’язок в роботі між відділами та лікувально-профілактичними закладами області.

·            Інформація про участь у засіданні колегії громадської організації по захисту суспільної моралі в Чернівецькій області.

·             Наказ Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення № 81  від 30.11.2012 року «Про удосконалення роботи сучасних інформаційних технологій в закладах охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької області»

Comments