Сообщение без заголовка

опубліковано 16 серп. 2015 р., 23:47 ОМДЦ Чернівці

    Чернівецький обласний військовий комісаріат запрошує військовозобов’язаних, які мають медичну освіту (спеціальність фельдшер, медична сестра всіх профілів, в тому числі фармацевти, санітарний інструктор тощо) на  233 загальновійськовий полігон м. Рівне.

Знання, якими ви зможете поділитися, дозволять врятувати багато поранених. Це великий вклад у захист держави.

Кожному медичному працівнику, який проходитиме військову службу, держава гарантує високий соціально-правовий захист та стабільне грошове забезпечення. За призваним медиком залишається попереднє місце роботи. Також йому виплачуватиметься заробітна плата та надаватиметься грошове забезпечення в ЗСУ.

Медична сестра - Втілення людської турботи про життя. Чернівецький обласний військовий комісаріат запрошує військовозобов’язаних, які мають медичну спеціальність (фельдшер, медична сестра всіх профілів, в тому числі фармацевти, санітарний інструктор тощо) на  233  загальновійськовий полігон м. Рівне.

Ваші знання, якими ви можете поділитися дозволять врятувати більшість поранених. Це великий вклад у захист держави.

Кожному медичному працівнику, який буде проходити військову службу, держава гарантує високий соціально-правовий захист та стабільне грошове забезпечення. За призваним медиком залишається попереднє місце роботи, а також буде виплачуватися заробітна плата та грошове забезпечення в ЗС України .

Приєднуйтесь до захисту Вітчизни.

Для отримання додаткової інформації звертатись у Чернівецький обласний військовий комісаріат по вул. Кобилянській 32, або за місцем перебування на військовому обліку.

 

Comments